streda, 11 február 2015 14:57

Bezzubá prostitútka

punto foto blog

Vážený organizátor koncertu! Pýtate sa na moje požiadavky. Celkom ste ma tým zaskočili. Doteraz mi ani nenapadlo, aby som mal nejaký nárok, okrem honoráru a zvetraného piva.

Hneď som si naštudoval požiadavky ostatných umelcov. Vidím, že letí návrat k prírode. Gitarista Paco de Lucía chce mať na pódiu palmový háj a Paul McCartney 19 veľkolistých líp. Vetrami ošľahaný Billy Idol potrebuje ku šťastiu krokodíla.


Ale moje srdce piští po inom. Niečom onakvejšom.

Zvažoval som aj zvýšenú hygienu. Mám žiadať „manažéra na toaletný papier“ ako Mariah Carey? Potrebujem fungl novú dosku na toalete ako Madonna? Alebo viac uterákov? (Elton John -74 ks, Back Street Boys - 200, Chodúr – 500...). Alebo budem ako ten Marilyn Manson? Vlani, keď ho pozvali do Lopašova, aby robil predkapelu skupine Neznámi, musel mu obecný úrad zohnať bezzubú prostitútku a igelitku gumových medvedíkov. 

Aj tak neprišiel.

Nakoniec som si spísal vlastný zoznam:
1)      Desať balíčkov šumivého nápoja Iskra.
2)      Detskú emulziu „Pupík“ proti nafukovaniu.
3)      Päť opitých roztlieskavačov, ktorí si ma pamätajú z festivalu Pod hviezdnou oblohou v roku 1985.
4)      Hrsť veľkých lopúchov.
5)      Hladnú kozu. 

V prípade splnenia požiadaviek, som ochotný jednať o predĺžení produkcie a cestovné náklady si uhradím z vlastného vrecka. Nebude mi prekážať ani drganie do mikrofónu počas koncertu a prekopnutý reproduktor. PS: Ak nezoženiete „Pupík“, stačí aj silný ventilátor.

slniecko napis